Unimate Media

Video Çekim Prodüksiyon

Video Çekim Prodüksiyon

Unimate Media ile Google’da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde zirveye çıkın.

Video Çekim ve Prodüksiyon Hizmetleri 

Bir süredir geleceğin pazarlama yöntemi olarak video gösteriliyor.  Videoyu pazarlama stratejinize entegre etmediyseniz rekabet ortamında geri planda kalabilirsiniz. İşletmeniz için profesyonel video süreci sizi korkutmasın. Video çekim ve prodüksiyon hizmetleri ile yanınızdayız. 

İşletmelerin %60’tan fazlası video pazarlama stratejilerini uygulamaya başladı. Yani henüz birçok rakibiniz başlamadan yatırım getirisi adına sizler de video çekim hizmetleri ve prodüksiyon süreçlerinden yararlanmalısınız. 

Sosyal medyada ve Google Video arama sonuçlarında markanızın öne çıkması ve marka imajınızın güçlenebilmesi adına video prodüksiyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Unimate Media olarak tüm profesyonel video ve prodüksiyon süreçlerinizde deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Hizmet bilgisi ve fiyat teklifi için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Video Çekim Hizmetleri Kapsamı Nedir? 

Video çekim hizmetleri kurumsal ihtiyaçlarınız için reklam filminden tanıtım filmine, drone ile çekimden ürün tanıtım filmine kadar birçok süreci barındırıyor. 

Ekibimiz taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre iç mekan ve dış mekan çekimleri organize ediyor. Markanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak tanıtım filmleri çekebilmek adına çalışıyoruz.  

  TEKLİF FORMU
  Video çekim hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız şu konularda sizlere destek olabiliriz; 

  Reklam Filmi Çekimi 

  İşletmenize ait ürün ve hizmetleri geniş bir kitleye sunabilmek için reklam filmi çekimi en etkili yöntemlerden biridir.  Reklam filmlerini hem sosyal medya hem de TV ekranlarında markanıza ait ürün ve hizmetleri tanıtabilecek özelliklerde çekmekteyiz. 

  Özellikle yeni ürün ve hizmetlerinizi kitlenize ulaştırmak istiyorsanız ekibimiz düşük bütçelerle profesyonel reklam filmi çekimi yapıyor. Reklam filmi projelerimizin tamamında işletmenizin kurumsal ihtiyaçlarını ve kurumsal yapısını dikkate alıyoruz. 

  Markanızın zirvede yer alması için reklam filmi çekimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Küçük işletmeler için düşük maliyetlerle etkili reklam filmleri oluşturuyoruz. 

  Ekibimiz tüm reklam trendlerini yakından izliyor. Sektör dinamiklerine ve reklam sektöründeki tüm yeniliklere hemen uyum sağlıyoruz. Markanıza özel en güncel tekniklerle reklam filmleri çekiyor ve kurumsal yapınızı güçlendiriyoruz. 

  Tanıtım Filmi Çekimi 

  İşletmenize ait ürün veya hizmetlerin tanıtılması adına çekilen filmlere tanıtım filmi adı verilir. Bu filmler görsel ve işitsel ögelerle birlikte kurgulanır. 

  Tanıtım filmleri sayesinde işletmeniz çok güçlü bir kitleye ulaşabilir ve iletişim stratejisini güçlendirebilir. Bu filmler işletmenizi potansiyel müşterilerinize ifade etmenin en iyi yoludur. 

  Ekibimiz hedeflediğiniz etkileşim ve satış gibi aksiyonları takip ediyor ve dönüşümün artması için en iyi stratejileri uyguluyor. 

  Tanıtım filmleriyle ayrıca markanızın mesajını, vizyon ve misyonunu, tarihçesini ortaya koymak mümkündür. Kaliteli ve özgün bir tanıtım filmi ile ürün ve hizmetleriniz uzun süre konuşulabilir. 

  Tanıtım filmi çekimi konusunda bilgi almak ve hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  Diğer Video Çekimi Hizmetleri 

  Piyasaya yeni bir ürün sürdüyseniz detaylı olarak ürünün tanıtılması için ürün tanıtım filmi çekebiliriz. İlgili içeriklerde ürünlerinizle ilgili tüm detaylara yer veriyoruz.  Video içerikler ile birlikte potansiyel müşterileriniz yeni ürünlerinizi tanıyor ve daha fazla satış şansı ortaya çıkıyor. Sektörünüzde fark yaratacak yen ibir ürün piyasaya sürdüyseniz kısa sürede geniş kitlelere ulaşabilmek için ürün tanıtım filmini tercih edebilirsiniz. Ürün tanıtım filmi ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. 

  Dış mekânda çekim yapacaksanız tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri drone ile çekim olacaktır.  Dronalar hayatımızda birçok alanda yerini aldı. Bu ürünler havadan sorunsuz görüntü almanıza ve video çekmenize izin veriyor. Ekibimiz drone ile havadan çekim, havadan video çekimi ve havadan 360 derece video çekimi hizmetlerimiz bulunuyor.  Etkinlik ve tanıtım filmi konusunda drone çekimi yapıyoruz. Havadan çekim sayesinde markanızın imajını güçlendiriyor ve kitlenizin size güven duymasını sağlıyoruz. 

  Reklam filmi çekimi ve diğer video çekim hizmetlerinden sonra en önemli aşamalardan biri kurgu ve montaj sürecidir. Video çekim hizmetinin kalitesi kurgu ve montaj aşaması ile ortaya çıkıyor.  Tanıtım filmi, ürün çekimi, reklam filmi gibi farklı video çekimleri sonrası profesyonel kurgu ve montaj hizmetleri de sağlıyoruz. Özel çekim, iş çekimi, tanıtım filmi çekimi sonrası kurgu ve montaj sürecinde ekibimize güvenebilirsiniz002E 

  Unimate ile Video Çekim ve Prodüksiyon Hizmetleri 

  Unimate Media ile kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik tüm reklam ve video çekim hizmetlerinizi yürütüyoruz. Deneyimli kadromuz hem dış mekan hem de stüdyo çekimlerinde sizlere destek oluyor. Üstelik tüm video projelerinizi sosyal medyada paylaşmaya uygun olacak şekilde düzenliyoruz. 

  Ürün ve hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırarak potansiyel müşterilerinizi müşteri olarak kazanmanızı sağlayacak tanıtım filmi çekimleri yapıyoruz. Markanızı en iyi şekilde tanıtıyor ve marka bilinirliğinizin çok geniş bir kitlede karşılık bulmasını sağlıyoruz. 

  Ekibimiz ayrıca ürün, kişisel marka ve kurumsal süreçler gibi tüm alanlarda fotoğraf çekimi konusunda sizlere destek oluyor. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile HD kalitede ve yüksek çözünürlükle çekimleri gerçekleştiriyoruz. 

  Yeni ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için de ekibimizle çalışabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizin her türlü dijital ortamda tanıtılarak geniş müşteri kitlesine ulaşmak için bizlerden destek alabilirsiniz. Dönüşüm oranınızı arttıracak ve satış rakamlarınızı yükseltecek ürün tanıtım çekimleri için Unimate Media olarak sizlerleyiz.

  Prodüksiyon Hizmetleri Kapsamı Nedir? 

  Prodüksiyon hizmetleri; reklam filmi, müzikler, klipler, dizi ve belgeseller gibi her türlü içeriğin üretim sürecine verilen genel isimdir. Görsel ve işitsel bir materyali planlama, tasarlama, yaratma, üretme ve optimizasyon aşamalarından geçirerek prodüksiyona hazır hale getirebiliriz.  

  Tanıtım filmi ve reklam gibi süreçlerde her türlü planlama çok önemlidir. Özellikle işletmenizi sektörünüzde lider marka haline getirmek istiyorsanız bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

  Ekibimiz kamera çekimi ve video düzenleme, reklam filmi prodüksiyonu, belgesel prodüksiyonu gibi her türlü konuda sizlere destek oluyor. 

  Deneyimli kadromuz ve uzun yıllara dayanan deneyimimizle Unimate Media olarak sizlere prodüksiyon hizmetleri veriyoruz. 

  Senaryo Yazımı 

  İşletmenizin dijital mecralarda yer alması için video projelerinizde her aşamayı titizlikle planlamalısınız.  Özellikle çekeceğiniz video belirli bir hikayeye sahip olmalıdır. Bu şekilde daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün olabilir.  

  Reklam filmi, klip gibi her türlü video çekim hizmeti için senaryo yazım desteği de sunuyoruz. Prodüksiyon süreçlerinde her aşamada ekibimiz sizlere destek olabilir. Ekibimizde bulunan deneyimli senaryo yazarları ile marka hikayenizi oluşturuyoruz. 

  Profesyonel senaryo yazımı sayesinde videolarınız ilgi çekici hale geliyor. Senaryo yazımı sırasında sektör ve kurumsal dinamiklerinizi dikkate alıyor, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve taleplerini belirliyoruz. Rakiplerinizi de inceleyerek nitelikli senaryo metninizi oluşturuyoruz. 

  Prodüksiyon Yönetimi 

  Prodüksiyon yönetimi işletmenize yönelik medya ve tanıtım çalışmalarının bütününü kapsar. Aynı zamanda sanatsal yapımların tamamını içine alır.  Markanızın hedef kitlesine ulaşması ve marka bilinirliğinin artması için prodüksiyon yönetimi ve hizmetleri almanız gereken bir hizmettir. 

  Prodüksiyon hizmetleri kapsamında TV dizilerinden sinema filmlerine, radyo programlarından reklamlara, YouTube videolarından ürün tanıtım videolarına kadar birçok konuda ekibimizden destek alabilirsiniz. 

  Alanında deneyim sahibi, yapım sürecini iyi bilen profesyonel ekiplerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde sizlere en kaliteli prodüksiyon hizmetlerini sunuyoruz. 

  Diğer Prodüksiyon Hizmetleri 

  Prodüksiyon hizmetleri kapsamında film, dizi, reklam ve tanıtım filmi, radyo, televizyon ve radyo programları gibi tüm süreçlerde sizlere destek oluyoruz. Bu yapımların tüm süreçlerini insan kaynağından ekipmanlara kadar sizlere sağlıyoruz. Ekibimiz beklenti ve taleplerinizi dikkate alarak kreatif fikirler ortaya koyuyor. Tasarım aşamasından itibaren kusursuz bir son ürün teslimine odaklanıyoruz. 

  Fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimiz kurumsal kimliğinizi ve marka imajınızı güçlendiriyor. Yeni ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için fotoğraf ve video çekim hizmetleri sunuyoruz. 

  İşletmenizi en iyi şekilde tanıtan, hedef kitlenize en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak tanıtım ve reklam filmlerini sizin için tasarlıyoruz. Reklam filmi ve tanıtım filmi çekim sürecinde oyuncu ve senaryo da dahil her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz. 

  Unimate Media ekibi olarak dijital tanıtım kampanyalarınızı da yürütüyoruz. İnternette daha etkili bir şekilde varlık göstermek ve yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız dijital kampanyalarınız için prodüksiyon hizmeti veriyoruz.  Marka kimliği oluşturmak, kurumsal kimlik yaratmak ve sadık müşteriler elde etmek için web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya ve blog yönetimi gibi hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda tüm dijital platformlara yönelik reklam ve tanıtım filmi, haber çekimi, ürün tanıtımı gibi alanlarda ekibimizle sizlere destek oluyoruz. 

  0 / 2

  Google reklam danışmanlığı hizmetimizde öncelikle anahtar kelime analizi, negatif anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi, rakip analizi gibi çalışmaları yürütüyoruz. Daha sonra reklam kampanyası hedeflerinizi belirleyerek tüm metrikleri somut veriler haline getiriyoruz.

  0 / 3

  Analiz ve hedef belirleme sonrasında doğru anahtar kelimeler ile reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz. Reklam kampanyalarınızı süreç boyunca izliyor ve verileri depoluyoruz.

  0 / 4

  Reklam verilerinizi değerlendiriyor ve daha düşük bütçelerle daha fazla satış ve ziyaretçi için reklam ve dönüşüm optimizasyonu çalışmaları yürütüyoruz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Video Çekim ve Prodüksiyon Süreci Nedir?

  Video çekim ve prodüksiyon, videoların çekim sürecinden senaryo ve kurgusuna kadar yürütülen tüm süreçleri kapsar.  Yapım anlamına gelen prodüksiyon her türlü video çekiminde gerçekleşir.   

  Ekibimiz video çekimi, kurgu ve senaryo yazımı gibi farklı süreçlerde sizlere profesyonel destek oluyor. 

  Video çekim ve prodüksiyon süreci 3 aşamada gerçekleştiriliyor; 

  Pre Prodüksiyon (Yapım Öncesi) Nedir?

  Pre prodüksiyon süreci video çekimleri öncesinde yürüttüğümüz süreçtir.  

  Yapım öncesi süreçte sektör analizi, hedef kitle analizi, rakip analizi ve benchmarking gibi çalışmaları yürütüyoruz.  Elde ettiğimiz verilere göre markanızın hedef kitlesine ve sektör dinamiklerine uygun bir video konsepti oluşturuyoruz.  

  Pre prodüksiyon aşamasında global iletişim trendlerini takip ediyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Bu süreçte metin yazımı ve senaryo yazımı gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz. Deneyimli üreticilerimiz seslendirme metni, diyalog gibi birçok farklı ögeyi projenizin konseptine göre oluşturuyor.  Metin ve senaryo yazımını pre prodüksiyon sürecinin en önemli aşamalarından biri olarak görüyoruz.  Metin üretim süreci ve diğer veri işleme süreçleri tamamlandığında yapım öncesi süreci tamamlamış oluyoruz. 

  Prodüksiyon (Yapım Süreci) Nedir?

  Video çekimi ve prodüksiyon sürecinin ikinci aşaması yapım yani prodüksiyon aşamasıdır.  Yapım öncesi süreçte tasarladığımız konsepte uygun şekilde, geliştirdiğimiz fikir ve yazılan senaryoya bağlı şekilde video çekimi yapılır. Bu süreçte de birçok farklı işlem yapıyoruz. 

  Videolarınız için gerçek görüntü ve diyalogların çekim sürecini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda animasyon ve farklı kurgu tekniklerini de çekim gerektirmeden videolarınıza entegre ediyoruz. Stok görüntü, satın alınmış görüntü gibi birçok unsuru da prodüksiyon sürecine ekliyoruz.  Tüm video çekim süreci tamamlandıktan sonra yapım sürecini tamamlıyoruz. 

  Post Prodüksiyon (Yapım Sonrası) Nedir?

  Post prodüksiyon video projenizin son aşamasıdır.  Bu aşamada yapım öncesi ve yapım süresinde yapılan çalışmalar düzenlenir. Kısaca projenize son şekli verilir. Video projeniz için oluşturduğumuz konsept ve stok görüntüleri post prodüksiyon sürecinde düzenliyoruz. 

  Kurgu, montaj, ses ve müzik düzenlemeleri bu aşamanın bir parçasıdır.  Video projelerinizin kurgu ve montajını titizlikle yapıyoruz. Aynı zamanda her video ses ve müzik düzenlemelerinden de geçiyor. Bu işlemlerin tamamı sona erdikten sonra videonuzun nihai halini kontrol ediyoruz.  Ekibimiz tarafından onaylanan video projesi size sunuluyor. Video çekim ve prodüksiyon süreci onayınızla birlikte tamamlanıyor. 

  Markanızın başarılı şekilde tanıtılması için video projenizde 3 aşamanın hepsi çok nemlidir.  Ekibimiz her aşamada titizlikle hareket ediyor. Aynı zamanda dünya trendlerini takip ediyor ve iletişim dinamiklerini iyi tanıyarak video projenize entegre ediyoruz. 

  Video Çekim ve Prodüksiyon Hizmetleri Fiyatları

  Markanıza olan güveni sağlamak ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak için prodüksiyon hizmetleri alacaksanız video çekim hizmeti fiyatı konusunda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. 

  Her video çekim ve prodüksiyon projesi farklı niteliklerde oluyor. Bu nedenle Unimate Media olarak her bütçeye uygun nitelikli prodüksiyon hizmetleri veriyoruz. Ekibimizle iletişime geçerseniz prodüksiyon hizmetleri fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

  PROJENİZE DEĞER KATIYORUZ.

  UnimateMedia
  • Share:
  Çözüm ortağı mı arıyorsunuz? info@unimatemedia.com bize mail atarak hemen görüşmeleri başlatabilirsiniz.